محل تبلیغات شما
چی میشه اگه گوگل واسه کلمه مارکت شاپ وبلاگ منو همیشه اول قرار بده

اگه این کارو کنه خیلی خوب میشه

مارکت شاپ یه فروشگاه که با همکاری در فروش کار میکنه و منم اونجا اکانت دارم و به ارتزاق مشغولم و بعضی وقتا چس مثقال ازونجا گیرم میاد تا الان زیاد گیرم نیومده ولی در کل خوب بوده و تجربه موفقی داشتم.

مارکت شاپ بدونه که من پول لازمم و باید از طریق اون پول دربیارم و میتونم پول دربیارم و این اتفاق میفته وقتی که گوگل منو یعنی وبلاگ منو برای کلمه مارکت شاپ بیاره بالا

مارکت شاپ مارکتشاپ شاپ مارکت حالا هرچی که هست مارکت شاپه و من مینویسم وقتایی که ذهنم مشغوله یا گرفتاری دارم مینویسم شروع میکنم به نوشتن چون نوشتن خیلی خوبه و من نوشتن رو دوست دارم و با نوشتن میشم و ذهنم آزاد میشه و میتونم به ادامه فکر کردنم بپردازم.

روزی هر کسی رو خدا معلوم میکنه  و این بستگی به نوع فکر کردن ادما داره وقتی کسی روزی زیادی میخاد اونو بدست میاره اگه خوب دربارش فکر کنه و براش تلاش هم بکنه چون تلاش واقعا مهمه و تلاش بله به شدت مهمه.

مارکت شاپ یه فروشگاه اینترنتی هست که فروشگاه خوبیه همه نوع کالا هم داره البته شکایت هم ازش زیاد میارن تو وبلاگ من ثبت میکنن چون طبیعی هم هست بالاخره یه سایت وقتی فروش زیاد داشته باشه بالاخره شاکی هم پیدا میشه و داستان تو همه کارا وجود داره

امیدوارم منو گوگل خانوم یا گوگل اقا یا هرچی که هست بیاره واسه کلمه مارکت شاپ اولم کنه

درباره فروشگاه اینترنتی دیجیکالا

خرید پستی انواع محصولات در مارکت شاپ

خرید محصولات لاغری از مارکت شاپ

شاپ ,مارکت ,گوگل ,هم ,هست ,نوشتن ,مارکت شاپ ,کلمه مارکت ,واسه کلمه ,و این ,دارم و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موزیک جدید اندیشه های سیاسی پرستاری از کودک در منزل، پرستاری ازسالمند , پرستاری,پرستاری از کودک شیراز کار تیمی tibimenra گفت و گوی آزاد وبلاگ گروه سرگرمی ایرانیان oilkharatin مرجع مقالات ISI ایران | مقالات ترجمه شده 2019 میلادی millrehetoo